ACI SOS

Yoğun kıvamı ve rengiyle iştah açan Ranchito acı sos et ve tavuk yemeklerine, köfteye ya da hamburgere çok yakışıyor.

Makarna soslarında, pizza ve kızartmalarda kullanabileceğiniz Ranchito acı sos isli tadıyla kahvaltılarda da her çeşit yumurtayla kullanabileceğiniz bir ürün aynı zamanda.

Acı severler Ranchito acı sosumuzu tencere yemeklerini pişirme aşamasında da kullanabilirsiniz. İsli tadı ile lezzet patlaması yaşayacaksınız.

Eğer acı seviyorsanız tüm yemeklerinizin yanında dip sos olarak ta kullanabilirsiniz.

Ranchito Meksika Baharatları

NİDO BAHARATI

Yemek sihirbazı Nido baharatımızı tüm yemeklerinizin ve çorbalarınızın pişme aşamasında ekleyerek sofralarınızda lezzet patlaması yaşamaya hazır olun.

Her türlü paneleme harcında, ununuza Nido baharatını ekleyebilir, lezzetin tadına varabilirsiniz.

Patatesli yemeklere, sabah omletinize, çorbalarınıza, farklı soslara ve salataya bir kaç tutam Nido baharatı ekleyerek lezzet bombaları yaratabilirsiniz.

Ayrıca, Nido baharatımızı patates kızartmalarını lezzetlendirmek için kullanmanızı öneriyoruz: Derin bir kaba kızarmış patatesleri alın ve üzerine Nido baharatı serpin. Güzelce karıştırın. Afiyet olsun..

CHILI BAHARATI

Acı severlerin vazgeçilmezi Chili baharatımızı tüm yemeklerinizde ve çorbalarınızda pişme aşamasında deneyin.

Bunun yanında; her türlü paneleme harcı ununuza Chili baharatını ekleyebilir, acılı lezzetin tadına varabilirsiniz.

Chili baharatını dilerseniz pişmiş yemeklerinizin üzerine sofra baharatı şeklinde de kullanabilirsiniz. Acıyla lezzetin karışımına bayılacaksınız.

Acı seviyorsanız patatesli yemeklere, sabah omletinize, çorbalarınıza, farklı soslara ve salataya bir kaç tutam Chili baharatı ekleyerek lezzet bombaları yaratabilirsiniz.

Ranchito Meksika Baharatları

SAZONADOR BAHARATI

Sazonador baharatını et veya tavukları pişirmeden önce üzerine serptikten sonra ızgaraya atın. Bambaşka bir lezzet ile tanışacaksınız.

Fırında et veya tavuk yemeklerinin olmazsa olmazı Sazonador baharatı. Mutlaka deneyin. Et ve tavuğunuza eşlik eden tüm garnitürleriniz üzerine de pişirme aşamasında serpmeyi unutmayın.

Hamburger köftelerinizi hazırlarken birde Sazonador baharatını deneyin. Bayılacaksınız!

Her türlü et ve tavuk marinasyonunda Sazonador baharatımızı kullanın. Pişirmeden üç dört saat önce et veya tavuğunuzun üzerine biraz sıvı yağ gezdirin, baharatımızdan serpin ve güzelce karıştırın. Üzerini kapatıp dolapta iki saat bekletin ve daha sonra pişirin. Bir daha vazgeçemeyeceksiniz. :

MUTFAKLARDA

Meksika Havası esiyor!

Meksika’nın Aztek ve Maya’lara uzanan köklü tarihini, renkli kültürünü ve apayrı bir yere sahip birbirinden özel lezzetlerini ülkemize taşıyan Ranchero, çok sevilen sosunu, el yapımı tortillalarını ve özel baharatlarını Ranchito markasıyla evinize taşıyor.

Şimdiden afiyet olsun!

ÜRÜNLERE GÖZ AT